?

Log in

No account? Create an account
Previous Entry Share Next Entry
Рушничок
Дракон
sestra_yuliya
Мій лляний патріотичний рушничок за Пчілчиними мотивами для мережки і узором рахункової гладі з книжки Нечипоренка продався з аукціону Креативної сотні.


  • 1
ах, кого я вижу!!! Юленька, прекрасный рушник, такая красивая техника и цвета чудесные!

правда, забросила я журнальчик). Рада тебя видеть! захожу читаю тебя иногда. не комментирую

Очень красивый рушник! Я давно уже гуляю по Вашему журналу, но комментирую впервые. Мне очень понравилась Ваша работа и мотивы. Все хотела спросить как называется такой лен? Я смотрела здесь в Бельгии, но либо я не то спрашивала, либо не там искала. Когда вернусь домой, то в Полтаве попробую поискать.

лен производства Орша. тот дорогой- тоненький. что-то 120 грн за метр. где-то так. Есть еще житомирский лен. Подешевле. 60 грн. но он грубее. А мне все равно и он нравится- учиться вышивать на нем самое то, ниточки хорошо видно. красота.

Спасибо большое! Я обязательно посмотрю и тот и тот. Здесь я нашла лен местного производства, но он неимоверно дорогой и для мережки не подходит.

(Deleted comment)
так, я на ФБ хзараз живу. Але там надто не "пооткровєннічаеш"(((. Там чимало колег - у друзях. а я не хочу бути з ними відвертою. Далеко не всі роботи виставляю. а тут.... ну ти знаєш- україномовний сегмент практично полишив ЖЖ(((

Чудова робота! Не дивно, що рушничок продався!
Юлю, давненько не було тебе, тож рада бачити:)

дякую. люба. і я рада тебе бачити. ЖЖ "вимирає"))). раніше по 60 коментарів було під постом, тепер- 6

Та, думаю, що у вирі подій творчість на передостанньому місці. Дай Бог ситуація вирівняється і інтереси людей повернуться до позитиву.

сподіваюсь... хотіла оголосити традиційний обмін листівками до НР в ЖЖ. а тут так порожньо і тихо))). засумнівалась(((

Не сумнывайтесь - відгукнуться! Юля, позитив дуже потрыбен людям!

)). добре. оголошу - то і ти обов"язково записуйся)

Які ж твоі роботи всі ніжні і охайні !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

дякую! але я сама згодом починаю бачити купу недоліків(((. і так завжди. ось в цьому рушнику - надто густо йде узор. моло б бути вільне поле між візерунками, воно мало "грати", підкреслювати вишивку.. ((( ну як є.

А лист тобі написаний з листівкою) і має сьогодні почати мандрувати до ваших далеких країв)))

  • 1