Левеня на асфальті

Серветка з квіточками

 Простий візерунок в старому німецькому буклеті надихнув на створення цього міні-рушничка. Шилось легко, буквально за один тиждень лютого. В процесі опановувалась двобічна гладь.
Житомирський льон, муліне, бісер двох кольорів.
Техніки - підгин прутиком, ретязь, штапівка, двобічна і полтавська гладь, стебловий шов, квадратикова мережка, мережка з "перекрученими" прутиками. 41 х 80 см.
Світлина: гладдю - полтавською і двобічною
Левеня на асфальті

Друзі, звернемось до Червоного Хреста простими словами!

Originally posted by tana_sribnaat Друзі, звернемось до Червоного Хреста простими словами!
Originally posted by privacy_uaat Украинский Красный Крест отказался принимать медпомощь для Майдана
Украинский Красный Крест отказался принимать медпомощь для Майдана

Организация Красного Креста Украины отказалась принимать гуманитарную помощь с медикаментами, одеждой от своих коллег из Канады. Об этом в Facebookсообщила Ольга Богомолец, профессор, врач и научный деятель.http://glavnoe.ua/news/n165898


Генеральний секретар Організації Червоного Хреста України:
Хабарова Алла Миколаївна тел.: 044-2350334
Подзвоніть їй і скажіть все, що ви думаєте про них/b>

Кому потрібна така організація, яка не дотримується власного статуту:

"Основною метою діяльності Товариства є захист життя людини, попередження та полегшення людських страждань під час збройних конфліктів, стихійного лиха, катастроф та аварій, надання допомоги медичній службі збройних сил і органам охорони здоров’я, сприяння органам державної влади України у їх діяльності в гуманітарній сфері."

Напишіть їм все, що ви думаєте про них:
national@redcross.org.ua
international@redcross.org.ua
Левеня на асфальті

Сувеніри з петриківським розписом продаватимуть в продуктових супермаркетах

Originally posted by sestra_yuliyaat Сувеніри з петриківським розписом продаватимуть в продуктових супермаркетах

Ми всі розуміємо, ЩО це будуть за сувеніри і якої якості(((

Сувениры с петриковской росписью будут продавать в АТБ

http://gorod.dp.ua/news/88709

17.02.2014

В сети супермаркетов «АТБ» появятся прилавки с работами петриковских мастеров. Сначала работы разместят в трех магазинах Днепропетровска, а затем «петриковка» будет продаваться по всей Украине.

Изделия, расписанные петриковскими мастерами, появятся в 800 магазинах АТБ по всей Украине. Сувениры начнут продавать постепенно, ведь мастера еще не готовы к такому объему работ. Через пару недель «петриковка» займет прилавки трех днепропетровских магазинов, а потом распространится на всю сеть. Все вырученные деньги будут отдавать мастерам на развитие района.

«Мы договорились с крупнейшей в Украине ритейл сетью компанией «АТБ» о размещении у них отдельных площадок по продаже сувениров Петриковки. Мы лишь помогли договориться, остальным будет заниматься сама громада Петриковки», - рассказал председатель областного совета Евгений Удод.

Уже заключены договора между сетью магазинов и коммунальным предприятием «Центр народных ремесел Петриковщины». Как только мастера будут способны производить достаточное количество изделий, работы появятся во всех супермаркетах сети.

Левеня на асфальті

"Революційна" петриківка

Originally posted by sestra_yuliyaat "Революційна" петриківка
Петриківка, що б там не казали про суто народне мистецтво, ніколи не стояла осторонь політики. Згадамо хоча б радянську добу: "петриківський" плакат, портрети вождів, обрамлені петриківським розписом...
Взяла за мету вишукувати елементи петриківки і в нинішніх буремних подіях.
Про дніпропетровського блогера Степана, "законодавця моди", що носить каску "під петриківку", ми вже розповідали. А тепер фото.Це вже стає трендом. Фото Borys Poshyvak
Ще трохи петриківки на акціях протесту. Дніпропетровськ, 2 лютого, акція вромайданівців "Я крапля в океані". Фото Ольги Владімірової
Левеня на асфальті

Ялинка з цукерок та інші прибамбаси

Collapse )Цього року реалізувала кілька нових для мене ідей новорічного декору. Цілий вечір з чоловіком «монтували» цукеркову ялинку (картон, мішура, цукерки двох видів, скотч трьох видів), середину «закріпили» пляшкою гарного грузинського вина).
Традиційна гірлянда з листівок, надісланих друзями, цього разу урізноманітнилась завдяки дощику та прищіпкам-ялинкам.На подарунки нашила фетрових ялинкових прикрас.


Ну і на «закуску» пропоную фото нашої свят вечірньої вечері з 12-ма пісними стравами – різдвяний віночок з шишок та горіхів «перекваліфікувався» на підсвічник.


Дякую за увагу! Всім гараздів у новому році!
Левеня на асфальті

Музичні інструменти з петриківкою

Originally posted by sestra_yuliyaat Музичні інструменти з петриківкою
Поки в моїй "колекції" лише два музичні інструменти з петриківкою. Перший побачила на відкритті виставки петриківського розпису в Дніпропетровському художньому музеї. Ось на такому баяні грає керівник петриківського ансамблю народної пісні. Ручний розпис.
А це "бухало" дніпропетровського гурту мандрівних дяків "Вертеп". Розпис не ручний, але цікавий. Ось як розказують у "Вертепі" про цей колоритний інструмент: "Справжній інструмент - бухало!) Розпис петриківський, зроблений на компутері та роздрукований на плівці за допомоги Діми Лебедєва: http://artvertep.com/authors/lebedev/goods?sid=6"